LuxusníHiFi.cz  recenze

  recenze     technické rady     poslechové studio     kontakty  

HiFi nejen prodáváme (Studio Špalíček), ale i testujeme a tak si zde můžete přečíst naše vlastní recenze.

  LuxusníHiFi.cz - poslechová a informační stránka Studia Špalíček (odborný prodej, instalace, zabudování a poradenství HiFi techniky a příslušenství). Nebojte se nám napsat a zeptat se na cokoliv, rádí Vám poradíme.

  Rady, jak co zapojit, najdete v technickém koutku.

recenze

Novinka - Reprobedny Q Acoustic Concept 40 - Elegantní HiFi


aneb Reprobedny Q Acoustic Concept 40 + CD přehrávač Marantz CD6005 + AV receiver Marantz NR1606.

Dnes jsme testovali opět levnější HiFi se špičkovým zpracováním, tentokrát v zapojení s AVR.

Novinka - Reprobedny Wharfedale Reva 3 - Opravdu dospělé HiFi za tak málo?


aneb Reprobedny Wharfedale Reva 3 + CD přehrávač NAD c546bee + Integrovaný stereo zesilovač NAD c356bee.

Wharfedale Reva 3 vypadají spíše jako designová ozdoba k Vaši televizi,než jako drsné HiFi. Krásný, elegantní tvar ještě zvýrazňuje provedení v hlubokém černém laku, které bedýnkám dává punc vysokého luxusu. Bedýnky nejsou obrovské a snadno budou Vaši drahou polovičkou schváleny, jako doplnění Vašeho obýváku. Wharfedale Reva 3 díky nabídce barev (Piano Black,Piano White a Rosewood) snadnou zapadnou do interiéru a nebudou rozhodně nikde nápadně trčet.

Kvalitní ozvučení jen za cca 45000Kč.


aneb Harman Kardon HK3770 + Bowers & Wilkins 685 S2 + Rel T Zero.

Kvalitní zvuk ve svém obyváku a to ze všech zařízení, která doma máte dnes můžete mít jednoduše a levně. Pročtěte si, jak snadno to jde a jak dobře to hraje.

Rotel sestavy řady 1570


aneb CD přehrávač Rotel RCD-1570 vs digitální přehrávač (rádio+media) Rotel RT-1570 na zesilovači Rotel RA-1570 s reprobednami Bowers&Wilkins CM9 S2.

Pro mnoho zákazníků je skoro osudovou volbou, zda zvolit přehrávání sbírky CDéček nebo zda zvolit přehrávání sbírky hudby někde na disku, na mobilu, na internetu, případně poslouchat internetová rádia. V této recenzi najdete TIP, jak na to.

Jak se žije s multiroom systémem?
Naše vlastní Recenze NuVo, na němž vám chceme ukázat, co všechno takový dobře nastavený multiroom umí.

Inteligentní bydlení je rozhodně budoucnost a i když v současnosti jsou sofistikované systémy mimo dosah běžných smrtelníků, trend ukazuje, že časem bude rozhodně lépe. Jednou z důležitých součástí (minimálně z našeho pohledu) těchto nervových center domácnosti je i multiroom, jinými slovy šíření zvuku (a občas i obrazu) do více místností v domě za pomoci centrálního systému.

recenze Pro-Ject 2-Xperience Acryl
Naše vlastní Recenze gramofónu Project Xperience aneb CD vs LP, Sony x779es vs Pro-Ject 2-Xperience Acryl.

Tak jsem konečně domu dotáhl i gramofon. A hned jsem ho zapojil proti svému CD přehrávači, abych si odpověděl na otázku co nám vlastně CD formát přinesl?

recenze Harman Kardon BDS880
Recenze převzata z portálu HIFi Voice

Domácí kino od Harman/Kardon, to má svůj zvuk. Alespoň o tom svědčí celosvětová popularita této značky a právě segmentu přístrojů pro vícekanálovou reprodukci. Vlajkovou lodí stylových domácích kin této americké značky je BDS880, 5.1 kanálový set s podporou nejmodernějších trendů a formátů - 3D, Blu-ray, síťové funkce, podpora 4K, NFC Bluetooth párování, prostě vše, co běžný, ale i náročný konzument filmů a občasný posluchač s touhou po věrném zvuku může chtít.

recenze Bowers & Wilkins cm10
V sestavě NAD c546bee, NAD c165bee a NAD c275bee.

Bowers & Wilkins CM10 - 3 pásmové luxusní HiFi reprobedny - horká novinka v nabídce firmy Bowers & Wilkins je nyní k poslechu v HiFi Studiu Špalíček. Ač ještě nejsou plně rozehrané, neodolal jsem a zapojil je s relativně odpovídající sestavou a vrhl jsem se hned do poslechu.